PSYPUNT

Groepspraktijk voor psychologische hulpverlening te Gent

Contactgegevens

PSYPUNT
Lostraat 35
9000 Gent
tel: 0499/22.27.27.
(telesecretariaat van 8 - 20u op weekdagen en van 8 - 12u op zaterdag

e-mail: info@psypunt.be
website: www.psypunt.be


Werkdomein

PsyPunt is een groepspraktijk voor psychologische hulpverlening te Gent. We hebben reeds een jarenlange ervaring die garant staat voor een kwalitatief aanbod.

Onze werking omvat vier domeinen: psychotherapie, begeleiding, onderzoek en vorming.


Team

VOLWASSENTEAM
Dieter Roseeuw dieter.roseeuw@psypunt.be
Claudine Loncke claudine.loncke@psypunt.be
Annemie Taildeman annemie.taildeman@psypunt.be
Michael Naessens michael.naessens@psypunt.be
Liselot Desmet liselot.desmet@psypunt.be
Sare De Caster sare.decaster@psypunt.be
Heidi De Vylder heidi.devylder@psypunt.be

KINDER- EN JONGERENTEAM
Valerie Vuylsteke valerie.vuylsteke@psypunt.be
Stefanie De Winter stefanie.dewinter@psypunt.be
Veroniek Claeys veroniek.claeys@psypunt.be
Sarah Cornelis sarah.cornelis@psypunt.be


Samenwerkingsverbanden

In Gent werken we samen met:

  • Dr Van Branteghem in het kader van het uitvoeren van herstelonderzoeken van vervallen verklaarde bestuurders (federale overheidsdienst mobiliteit en vervoer)
  • Sovoreg (HoGent), begeleiding van studenten
  • het Fertiliteitscentrum van het AZ St Lucasziekenhuis, begeleiding bij vruchtbaarheidsproblemen

Doelgroep

Kinderen
Jongeren
Gezinnen
Volwassenen
Senioren